1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na figury świętego Józefa i Serca Jezusa (koszt do 2500 euro). Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Witamy w naszej Wspólnocie ks. Jerzego. Dziękujemy za wspólną modlitwę i Słowo Boże głoszone w dniu dzisiejszym.
 2. W ubiegłą niedzielę ks. Mariusz Zakrzewski SAC zebrał na pallotyńskie misje 6872 zł.
 3. Dzisiaj rozpoczynamy 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Za tydzień będzie można złożyć ofiarę do puszek na zakup samochodu dla misjonarzy. Po każdej Mszy św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, będzie poświęcenie pojazdów.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w czwartek – święto św. Marii Magdaleny;
 • w piątek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
 • w sobotę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
 1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
 2. W sobotę, 24 lipca o godz. 19.00 w Sanktuarium Jana Pawła II ks. kardynał Stanisław Dziwisz odprawi Mszę św. z okazji rocznicy otwarcia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Mamy zaproszenie na tę uroczystość.
 3. 31 lipca planujemy Bal Dobroczynny „Pallotyni i przyjaciele” w Zajeździe Szlacheckim. Początek o godz. 19.30, dobra zabawa będzie przez całą noc. Koszt – 140 zł. od osoby. W trakcie Balu będzie przeprowadzona licytacja na ufundowanie ołtarza Matki Bożej Fatimskiej i Dzieciątka Jezus.
 4. Zapraszamy do udziału w 41. Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Gorę w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy w Arce Pana w dniach od 1 do 5 sierpnia. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku.
 5. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
 6. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.
  Myśl tygodnia:
  Podnieś oczy, a zobaczysz gwiazdy.