1. II niedzielę Wielkiego Postu w Kościele w Polsce przeżywamy jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przy wyjściu z kościoła ofiarą do puszki można wesprzeć Dzieło Pomocy „Ad Gentes”, które w imieniu Kościoła w Polsce pomaga misjom.
 2. W ubiegłą niedzielę na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 7309 zł. i 2 euro, a w kopertach 3110 zł.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Także w przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” przeprowadzi przed kościołem zbiórkę dla swoich podopiecznych ciężko chorych dzieci cierpiących na: porażenia czterokończynowe, dystrofię mięśni, zespół „Retta” i zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Serdeczne Bóg zapłać za okazaną pomoc.
 5. W środę tj. 28 lutego, zapraszamy uczniów klas ósmych z rodzicami na spotkanie przed bierzmowaniem. O godz. 18.00 Msza św. w intencji młodzieży, a po Mszy spotkanie.
 6. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 7. w piątek – to I piątek –  od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 8. w sobotę – to I sobota miesiąca – na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie; po Mszy Św. wieczornej czuwanie pierwszosobotnie.
 9. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
 10. w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19.00;
 11. w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Ofiara do puszek przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego,
 12. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej Szkole Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego na rok 2024/2025. Serdecznie zapraszamy na zwiedzanie szkoły i Dzień Otwarty. Szczegóły na stronie szkoły i na stronie parafii.
 13. Zespół Szkół Specjalnych nr 14 w Nowej Hucie na os. Sportowym 28 zaprasza na Dni Otwarte w soboty 2 marca i 6 kwietnia. Szkoła kształci młodzież z niepełnosprawnością intelektualną. Szczegóły na plakacie.
 14. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radości w sercu i Bożego pokoju.