1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. W czwartek przeżywać będziemy święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  3. II niedzielę Wielkiego Postu w Kościele w Polsce przeżywamy już od wielu lat jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przy wyjściu z kościoła ofiarą do puszki można będzie wesprzeć Dzieło Pomocy „Ad Gentes”, które w imieniu Kościoła w Polsce pomaga misjom.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  5. w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19.00;
  6. w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Ofiara do puszek przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego,
  7. W poniedziałek ks. Łukasz Gołaś SAC zaprasza na spotkanie autorskie, podczas którego będzie prezentował swoją książkę pt. „Stories. Historie”. Spotkanie będzie miało miejsce w naszej świątyni o godz. 19.00. Informacja znajduje się również na plakacie.
  8. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej Szkole Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego na rok 2024/2025. Serdecznie zapraszamy na zwiedzanie szkoły i Dzień Otwarty. Szczegóły na stronie szkoły i na stronie parafii.
  9. Brakuje jednej osoby w Róży Żywego Różańca pw. św. Wincentego Pallottiego. Osobę chętną do włączenia się do tej wspólnoty różańcowej prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  10. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radości w sercu i Bożego pokoju.