1. Dzisiaj przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Mszy św. o godz. 18.00 i 20.00 nie będzie. Na Mszę Św. Pasterską zapraszamy na godz. 24.00. Taca z tej Mszy Św. będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.
  2. Przed wieczerzą wigilijną pamiętajmy o wspólnej modlitwie i odczytaniu fragmentu Ewangelii św. Łukasza rozdział 2. Niech w ten wieczór nikt nie będzie sam.
  4. w poniedziałek – uroczystość Narodzenia Pańskiego; Msze Św. wg porządku niedzielnego;
  5. we wtorek – święto św. Szczepana; pierwszego męczennika; Msze Św. wg porządku niedzielnego. Taca przeznaczona będzie dla Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II.
  6. w środę – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty; na Mszach Św. będzie święcenie wina;
  7. w czwartek – święto Świętych Młodzianków, męczenników.
  8. W kancelarii i zakrystii można nabywać opłatki.
  9. W piątek ks. Tomasz będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę Św. w jego intencji o godz. 18.00.
  10. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy dziękować za otrzymane w ciągu roku dobrodziejstwa. Można uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy”.
  11. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przyniesienie darów żywnościowych i rzeczowych.
  12. Już dzisiaj zapraszamy na Epifanię przed Objawieniem Pańskim, którą będziemy przeżywać od 4 do 6 stycznia 2023 roku. Każdego dnia będziemy rozpoczynać adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej uroczysta Msza Św. o godz. 18.00. W czwartek Mszy św. będą przewodniczyli miejscowi duszpasterze. W piątek Mszy św. wieczornej będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Prowincjał Waldemar Pawlik SAC. W uroczystość Objawienia Pańskiego Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Metropolita Gdański ks. abp Tadeusz Wojda.
  13. UWAGA! W przerwie świątecznej (tj. 27-30 grudnia) kancelaria parafialna będzie czynna tylko 28 grudnia (czwartek) w godz. 16.00-17.30
  14. W styczniu pragniemy odbyć tradycyjną kolędę i odwiedzić mieszkańców naszej Parafii. List i plan kolędy zostały już rozniesione do parafian.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy Bożych świąt. Niech Jezus zamieszka w Waszych domach, zasiada przy Waszym stole i przytula do swego serca