1. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy dziękować za otrzymane w ciągu roku dobrodziejstwa. Można uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy”.
 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 3. w poniedziałek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi; Msze św. według porządku niedzielnego. Odpust zupełny można uzyskać za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”. Jest to także 57. Światowy Dzień Pokoju.
 4. we wtorek – wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła;
 5. w środę – wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus;
 6. w czwartek I czwartek miesiąca; o godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji kapłanów.
 7. w piątek – jest to I piątek – od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 8. w sobotę – uroczystość Objawienia Pańskiego; Msze Św. według porządku niedzielnego. Tego dnia na każdej Mszy św. będzie poświęcenie kredy i kadzidła, które przygotuje nasza Liturgiczna Służba Ołtarza. Ofiary składane przy tej okazji do puszki będą przeznaczone na wsparcie działalności naszych lektorów i ministrantów. Już teraz wszystkim ofiarodawcom składamy Bóg zapłać za każdy dar serca. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy wszystkie dzieci w koronach. Po Mszy św. odbędzie się konkurs koron.
 9. Za tydzień święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego W tym dniu po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 10. Od czwartku do soboty zapraszamy na Epifanię. Każdego dnia będziemy rozpoczynać adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej uroczysta Msza Św. o godz. 18.00. Czwartkowej Mszy Św. będą przewodniczyli duszpasterze naszej Parafii. W piątek Mszy Św. wieczornej będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Prowincjał Waldemar Pawlik SAC; a w sobotę – w uroczystość Objawienia Pańskiego, Metropolita Gdański ks. abp Tadeusz Wojda.
 11. Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 16.00, w tym tygodniu w czwartek i w piątek o godz. 15.00. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących bloków:

2 stycznia (wtorek) od godz. 16.00:

Krakowiaków: 14, 15, 16 i 19.

3 stycznia (środa) od godz. 16.00:

Krakowiaków: 22a.

4 stycznia (czwartek) od godz. 15.00 (I dzień Epifanii)

Krakowiaków: 17, 20, 21, 23 do 27

5 stycznia (piątek) od godz. 15.00 (II dzień Epifanii)

Krakowiaków: 28 do 39.

 • Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w czwartek po wieczornej Mszy św.

Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radości w sercu i Bożego pokoju.