1. Rozpoczynamy dzisiaj rekolekcje adwentowe, które potrwają do środy. Prowadzi je ks. Jerzy Bieńkowski, pallotyn z Kisielic. Od poniedziałku do środy Msze Św. z nauką ogólną o godz. 6.00, 9.00 i 18.00, a o godz. 16.30 z nauką dla dzieci. Na wszystkich Mszach św. ksiądz rekolekcjonista będzie zbierał ofiary na dzieła prowadzone przez księży pallotynów w Kisielicach. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem. Wspólnota GAUDETE przeżywa dzisiaj swoje 13-te urodziny. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
  2. Jeszcze w tym tygodniu zapraszamy na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 (nie ma Mszy Św. o godz. 7.00). Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
  3. Od czwartku do soboty można będzie przystąpić do sakramentu pojednania w godz. 16.00 – 18.30. W przyszłą niedzielę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Mszy św. o godz. 18.00 i 20.00 nie będzie. Na Mszę Św. Pasterską zapraszamy na godz. 24.00. Taca z tej Mszy Św. będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.
  4. W kościele ustawiony jest kosz, do którego można włożyć przyniesione dary dla potrzebujących, które rozdamy przed świętami jako paczki świąteczne. Dary można przynosić również do kancelarii parafialnej. Można je przynosić do wtorku włącznie W kancelarii i zakrystii przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby taką paczkę otrzymać. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Wydawanie paczek w środę, 20 grudnia, od godz. 11.00 do 13.00.
  5. W kancelarii i zakrystii można nabywać opłatki oraz wigilijne świece Caritas.
  6. W styczniu pragniemy odbyć tradycyjną kolędę i odwiedzić mieszkańców naszej Parafii. List i plan kolędy zostały już rozniesione do parafian.
  7. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywają się spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnych spotkań rodzinnych i Bożej obecności w domach naszych.