1. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 7002 zł., a w kopertach 4370 zł i 20 dolarów kanadyjskich.
  2. Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Krzysztofa Czaplę, pallotyna z Zakopanego, Dyrektora Sekretariatu Fatimskiego, który przybliża nam tematykę Fatimy, a w szczególny sposób istotę nabożeństwa I soboty.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. w środę – wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezbitera;
  6. w czwartek – wspomnienie św. Wacława; męczennika;
  7. w piątek – święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała;
  8. w sobotę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
  9. Nasza szkoła podstawowa pilnie potrzebuje zatrudnić nauczyciela do klas I-III. Chętnych prosimy o kontakt w sekretariacie szkoły lub u księdza dyrektora.
  10. W niedzielę, 15 października, organizujemy z naszej parafii jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Koszt wyjazdu to 60 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii. Szczegóły wyjazdu podamy w przyszłą niedzielę.
  11. Chcemy w naszej parafii założyć kolejny krąg Domowego Kościoła. Chętne małżeństwa zapraszamy do zgłaszania się do zakrystii po każdej Mszy Św.
  12. Małżeństwa, które chciałyby formować się we wspólnocie Domowego Kościoła prosimy o zapisywanie się w zakrystii po Mszy Św.
  13. Zbiórki dla kandydatów, ministrantów i lektorów w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  14. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.