1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. Krzysztofa Czaplę, pallotyna z Zakopanego, Dyrektora Sekretariatu Fatimskiego, który przybliży nam tematykę Fatimy, a w szczególny sposób istotę nabożeństwa I soboty.
  4. w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski;
  5. w środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy;
  6. w czwartek – święto św. Mateusza; apostoła i ewangelisty;
  7. w sobotę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  8. Widząc, jak wiele małżeństw gromadzi się w naszej świątyni chcemy utworzyć w naszej parafii kolejny krąg Domowego Kościoła. Chętne małżeństwa, które chciałyby formować się w tej wspólnocie prosimy o zapisywanie się w zakrystii po Mszy Św.
  9. Zbiórki dla kandydatów, ministrantów i lektorów w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  10. Poszukujemy dwóch chętnych osób – rodziców, którzy chcą modlić się za dzieci w Róży Żywego Różańca pw. Matki Bożej Miłosierdzia. Chętnych zapraszamy po Mszy Św. do zakrystii.
  11. Jest prośba o oddawania głosu na projekty w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa, które m.in. dotyczą dzielnicy Bieńczyce. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  12. Komisariat Policji VIII w Krakowie informuje, że w rejonie os. Sportowego został wdrożony tzw. „Plan Działania Priorytetowego” mający na celu działania zmierzające do ograniczenia zjawiska występowania oszustw na tzw. „legendę”. Dodatkowe informacje na tablicy ogłoszeń.
  13. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.