1. Przeżywamy II niedzielę zwykłą. Dzisiaj gościmy ks. Marcina Przywarę, pallotyna. Dziękujemy za Słowo Boże. Niech prowadzi wielu młodych do służby Chrystusowi.
 2. Dzisiejsza ofiara na tacę jest przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 3. W piątek 22 stycznia będziemy wspominać św. Wincentego Pallottiego, naszego założyciela. Na 17.30 zapraszamy na nieszpory ku czci św. Wincentego Pallottiego. Uroczystości odpustowe ku czci Pallottiego będą miały miejsce w przyszłą niedzielę. Słowo Boże będzie głosił ks. Łukasz Sobolewski SAC. Szczególnie zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 11.30, na której Słowo Boże będzie głosił ks. bp Janusz Mastalski. W czasie uroczystości zostanie poświęcony witraż. Ostatni z wstawionych w oknach naszej świątyni. Dziękujemy fundatorom.
 4. Przy wejściu do kościoła osoby związane ze społecznością wiernych kościoła na Wesołej zbierają podpisy pod petycją skierowaną do prezydenta miasta Krakowa w sprawie Kościoła Niepokalanego Poczęcia pw. NMP, aby nie został desakralizowany i przekształcony w obiekt świecki. Szczegóły na stroni http://npnmp.org/ .
 5. Zapraszamy na Msza św. kolędową dla gości i sympatyków naszej Parafii w środę 20 stycznia na godz. 18.00. Po Mszy otrzymacie specjalny obrazek kolędowy.
 6. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 • we wtorek –św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
 • w czwartek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.;
 1. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz radości w sercu.
  Myśl tygodnia:
  Uśmiech jest najkrótszą odległością między ludźmi.