1. Przeżywamy XXI Niedzielę zwykłą. W ubiegła niedzielę na ławki w kościele zebraliśmy na tacę 5180 zł., w kopertach 450 zł, natomiast do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku wybuchu w Bejrucie: 3050 zł.
  2. Przez cały dzień Słowo Boże głosi ks. Sebastian. Od 25 sierpnia przechodzi on do pracy w parafii pallotyńskiej w Lublinie. Na Mszy św. o godz. 11.30 uroczyście go pożegnamy w naszej wspólnocie. Za tydzień słowo Boże głosił nowy wikariusz w naszej parafii: ks. Łukasz Sobolewski, pallotyn. Powitamy go uroczyście za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30.
  • w poniedziałek – święto św. Bartłomieja, Apostoła;
  • w środę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej;
  • we czwartek – wspomnienie św. Moniki;
  • w piątek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;
  • w sobotę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
  • rano – po Mszy św. porannej;
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
  1. W naszych szkołach: w szkole podstawowej oraz w liceum w klasach pierwszych są jeszcze wolne miejsca. Więcej informacji w sekretariacie każdej ze szkół. Zapraszamy.
  2. Przed kościołem można kupić miód.
  3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy Bożych darów w pracach całego tygodnia.
    Miłość nie liczy się z siłami, wierzy w niemożliwe.