1. Przeżywamy XX niedzielę zwykłą. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na nowe ławki w kościele. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Przeżyjmy ten dzień jako dzień solidarności z mieszkańcami zniszczonego Bejrutu. Razem z modlitwą połączymy w tym dniu ofiarę zbieraną do puszek przed kościołem, przeznaczoną za pośrednictwem Caritas Polska na rzecz dotkniętych cierpieniem.
  2. W przyszłą niedzielę, przez cały dzień Słowo Boże będzie głosił ks. Sebastian. Od 25 sierpnia przechodzi on do pracy w parafii pallotyńskiej w Lublinie. Na Mszy św. o godz. 11.30 uroczyście go pożegnamy w naszej wspólnocie
  3. Zwróćcie Państwo uwagę na projekt bocznego ołtarza, w którym będą umieszczone figury Matki Bożej Fatimskiej i Dzieciątka Jezus. Projektowany jest też ołtarz po drugiej stronie, w którym będzie obraz Jezusa Miłosiernego.
  • w poniedziałek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej;
  • we czwartek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
  • w piątek – wspomnienie św. Piusa X, papieża;
  • w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
  1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
  • rano – po Mszy św. porannej;
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
  1. Prywatne Przedszkole „Niedźwiadka Gruchatki” przy ulicy Kaczeńcowej posiada wolne miejsca na nowy rok szkolny dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Szczegóły na plakacie i na ulotkach
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i wiele łask w pracach całego tygodnia.
    Dobrze jest oprzeć się o drugiego, bo nikt nie dźwiga życia sam.