1. W dniu dzisiejszym przeżywamy 2. Niedzielę Wielkanocną czyli Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj rozpoczynamy 79. Tydzień Miłosierdzia
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18:00. zapraszamy na Nieszpory.
  4. Już niedługo rozpocznie się rekrutacja do naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Zapraszamy na Dzień Otwarty – 21 kwietnia od godz. 15.30.
  5. Szkoła Policealna Pracowników Służb Medycznych i Społecznych nr 3 im. Hanny Chrzanowskiej w Krakowie zaprasza 21 kwietnia na Dzień Otwarty. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  6. Grupa pielgrzymkowa 24 z Mistrzejowic wraz z parafią w Zielonkach zaprasza na 3. Pieszą pielgrzymkę z Krakowa do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 22 kwietnia. Zapisy odbywają się przez internet (grupa24.pielgrzymkakrakowska.pl). Więcej informacji na plakacie i ulotkach.
  7. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w całym tygodniu pracy.