1. Przeżywamy XXI Niedzielę zwykłą. W ubiegłą niedzielę na prace w kościele zebraliśmy na tacę 5920 zł i 20 euro, w kopertach 850 zł.
  2. W dalszych planach mamy wymalowanie w kościele sufitu. Jeżeli ktoś ma możliwość pożyczenia lub korzystniejszego wypożyczenia zwyżki do malowania – prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  3. Prośba o pomoc w wyposażeniu wyprawek szkolnych dla ubogich dzieci z naszej parafii. Za tydzień można przynieść zeszyty itp.
  4. Jedna z parafianek potrzebuje mebli do pokoju dla dzieci. Prosimy o kontakt tych, którzy mogą przekazać taki dar dla potrzebujących.
  5. W sali parafialnej przyjmują rachmistrze spisowi. Dzięki temu jest możliwość udziału w obowiązkowym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.
  • we wtorek – święto św. Bartłomieja, Apostoła;
  • w czwartek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej;
  • w piątek – wspomnienie św. Moniki;
  • w sobotę – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty: po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
  2. 1 września w godz. od 16.00 do 20.00 organizujemy na boisku szkolnym Festyn Parafialny. Będą różne zabawy dla dzieci. Chcemy też zorganizować tradycyjna loterię fantową. Prosimy o fanty na loterię.
  3. 5 września będziemy przeżywać odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Uroczystą Mszę św. o godz. 11.30 odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. kardynał Stanisław Dziwisz. O godz. 16.00 nasza drużyna rozegra tradycyjnie mecz charytatywny dla Hospicjum Św. Łazarza. Przeciwnikiem będzie drużyna kobiet występująca w 2 lidze centralnej. W trakcie meczu będzie jak zwykle kwesta i licytacja fantów. Będzie też losowanie nagród z loterii fantowej, która będzie w trakcie Festynu Parafialnego. Już dziś zapraszamy na tę uroczystość.
  4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy Bożych darów w pracach całego tygodnia.
    Miłość nie liczy się z siłami, wierzy w niemożliwe.