1. Dzisiejsza niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. Na Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi wprowadzenie w posługę lektora. Prosimy o modlitwę za nowych lektorów i w intencji wszystkich tych, którzy w naszej parafii służą Panu Bogu przez różne posługi. O godz. 19.00 z okazji wspomnienia św. Cecylii zapraszamy na koncert chóru AMADEUM wraz z orkiestrą.
 2. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w kościele
 3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy okres Adwentu – czasu oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Słowo Boże będzie głosił ks. Dawid Dziedzic, pallotyn, misjonarz w Wenezueli. Przed kościołem można będzie złożyć ofiarę na misje prowadzone przez pallotynów w Wenezueli. Zapraszamy do lektury artykułu na temat Wenezueli w naszej gazetce.
 4. Od 29 listopada będzie odprawiana codziennie Msza św. roratnia o godz. 6.00 (oprócz niedziel), dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Mszy św. o godz. 7.00 nie będzie
 5. Młodzież klas siódmych zapraszamy na spotkanie przed sakramentem bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.00 do kościoła
 6. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki w ramach akcji „Solidarni z Libanem”. Zebraliśmy 2050 zł.
 7. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 • w poniedziałek – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę;
 • w środę – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy;
 • w czwartek – św. Katarzynę Aleksandryjską, dziewicę i męczennicę.
 1. Dzisiaj o godz. 10.00 Szkoła Podstawowa nr 98, os. Na Stoku 52, zaprasza na Piknik & Grill dla Szczepana Rozwadowskiego, 11-letniego chłopca, który zmaga się z autoimmunologicznym zapaleniem mózgu. Szczegóły na plakacie. Przed kościołem młodzież prowadzi zbiórkę na ten cel.
 2. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 w intencji naszych bliskich zmarłych podanych nam w wypominkach. Wypominki będą czytane partiami, zatem nie każdego dnia będą wspominani wszyscy podani w wypominkach listopadowych. Jeżeli zauważycie państwo błędy w czytanych wypominkach, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
 3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
 4. Wszystkim parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego Błogosławieństwa w podejmowanych pracach, a także dobrej zabawy andrzejkowej.
  Myśl tygodnia:
  Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu.