1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
 2. O godz. 19.00 Orkiestra Nowohucka działająca przy naszej parafii zaprasza na koncert pt. „Od chorału do rock opery” Koncert odbędzie się z okazji pięciolecia istnienia. Weźmie w nim udział także Chór Amadeum. Orkiestra zapewni oprawę muzyczną Mszy Św. w jej intencji o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy
 3. Alumni naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie zebrali na wsparcie funkcjonowania naszego Seminarium 6772,18 zł. Serdeczne Bóg zapłać za okazaną pomoc.
 4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie posługiwał Chór Amadeum, a po Mszy Św. zapraszamy na Nieszpory.
 5. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 • w poniedziałek –Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny;
 • we wtorek – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę;
 • w czwartek – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy;
 • w piątek – św. Katarzynę Aleksandryjską, dziewicę i męczennicę.
 1. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent. Jest czas radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, które są dorocznym wspomnieniem przyjścia Chrystusa na ziemię. Patronką Adwentu jest Najświętsza Maryja Panna Niepokalana, ku której czci odprawia się Mszę świętą zwaną Roratami. Roraty będziemy odprawiać od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 (Mszy Św. o godz. 7.00 nie będzie), dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 2. W poniedziałek, 28 listopada, o godz. 19.00 odbędzie się Ewangelizacja na Barce. Spotkanie poprowadzi o. Dominik Sala OP ze wspólnoty Janki. Spotkanie będzie miało miejsce na barce Aquarius obok Mostu Dębnickiego i Jubilata.
 3. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie są odprawiane 24 Msze Św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii i zakrystii.
 4. Przez cały listopad pół godziny przed wieczorną Mszą Św. odmawiamy jedną cząstkę różańca w intencji zmarłych podanych w wypominkach listopadowych.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.