1. Dzisiaj przeżywamy XXV niedzielę zwykłą. Taca jest przeznaczona na ławki w naszym kościele. Mamy do spłacenia jeszcze 30 tys. złotych. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 18.00 będzie posługiwał chór Amadeum, który rozpocznie kolejny rok pracy.
 2. Dzisiaj o godz. 11.30 Msza Św. dla lektorów, ministrantów, kandydatów na ministranta, scholi i dla dziewczyn, które chcą śpiewać w naszej scholi. Po Mszy Św. spotkanie dla wszystkich w bibliotece parafialnej.
 3. Po Mszy św. o godz. 11.30 będzie możliwość bliższego poznania działalności harcerzy. Serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież do wzięcia aktywnego udziału w działalności harcerskiej.
 4. Podczas zbiórki oraz ze sprzedaży wyjątkowych krzyży zebrano 7626,51 zł. na rzecz Hospicjum im. Św. Łazarza. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie potrzebujących. Krzyże można jeszcze nabyć w zakrystii.
 5. W kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać w tym tygodniu:
   w poniedziałek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji kleryka Mateusza, który w tym dniu obchodzi imieniny;
   w środę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 6. W sobotę o godz. 19.00 adoracja dla młodzieży, prowadzona przez naszą scholę. Zakończenie adoracji o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim, następnie rekreacje w salce parafialnej. Zaprasza Ks. Łukasz Sobolewski SAC.
 7. Od dwóch tygodni w naszym Kościele jest specjalnie wyznaczone miejsce, gdzie udzielamy komunii świętej na rękę. Bardzo prosimy, aby osoby, które chcą przyjąć komunię świętą w takiej formie, korzystały wyłącznie z miejsca do tego przeznaczonego. Natomiast wszyscy przyjmujący komunię świętą do ust, aby podchodzili do kapłana w nawie głównej lub przy prawym filarze (koło figury Serca Jezusa).
 8. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.
  Myśl tygodnia:
  Coś uczynił dobrego, nie żałuj nigdy tego.