1. Przeżywamy XII Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na nowe ołtarze w kościele. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 2. W przyszła niedzielę będziemy gościć ks. Przemysława Krakowczyka, pallotyna. Będzie nam przybliżał sylwetkę Sługi Bożego Stanisława Szulmińskiego, kandydata na ołtarze. Po każdej Mszy św. można będzie złożyć do puszek ofiarę na działanie Sekretariatu.
 3. Przez cały miesiąc czerwiec, przed Mszą św. wieczorną, odprawiamy nabożeństwo do Serca Jezusa. Zapraszamy.
 4. W tym tygodniu w liturgii w środę obchodzimy:
 • w poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
 • w czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 1. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum im. Królowej Apostołów. W najbliższym roku zostaną utworzone klasy o profilu: językowo-turystycznym, biologiczno-chemicznym, humanistyczno-dziennikarskim. Zapraszamy.
 2. W środę, 23 czerwca, zapraszamy na festyn parafialny na boisku szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego. Będziemy się bawić od godz. 16.00 do godz. 20.00. W czasie meczu Polska – Szwecja będzie też strefa kibica. Więcej informacji na plakacie. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Zbieramy fanty na loterię, które zostaną rozlosowane podczas festynu
 3. W tym tygodniu będą dodatkowe Msze św. na zakończenie roku szkolnego. Dla Szkoły Podstawowej i Liceum w czwartek o godz. 10.30 i 12.00; dla klas Szkoły Podstawowej w piątek o godz. 9.00 i 11.00; dla Zespołu Szkół Specjalnych w czwartek o godz. 8.00 i 9.00. Niech ten czas będzie także okazją do spowiedzi św.
 4. W czwartek w godz. 16.00 – 16.45 można będzie skorzystać z badań POcovidOWYCH w Ambulansie Diagnostycznym na parkingu przy kościele. Więcej informacji na plakacie i na ulotkach.
 5. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328). Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w dni powszednie od 6.45 do 7.00 i od 17.30 do 18.00
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.
  Myśl tygodnia:
  Chleb otwiera każde usta.