1. Przeżywamy XI Niedzielę zwykłą. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na nowe ołtarze w kościele.
 2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
 • w poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
 • w czwartek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
 1. Zapraszamy na wakacyjną Ewangelizację na Barce. Spotykamy się na Przystani Wawel – obok Mostu Grunwaldzkiego w Krakowie o godz. 19.00, aby słuchać Bożej Ewangelii i przyjąć Jezusa jako mojego Pana i Zbawiciela. Najbliższe spotkanie: 17 czerwca (czwartek) 2021 r. o godz. 19.00. Zapisy wyłącznie na stronie pallotti.fm.
 2. Przez cały miesiąc czerwiec, przed Mszą św. wieczorną, odprawiamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.
 3. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum im. Królowej Apostołów. W najbliższym roku zostaną utworzone klasy o profilu: językowo-turystycznym, biologiczno-chemicznym, humanistyczno-dziennikarskim. Zapraszamy.
 4. Dobiega koniec głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego woj. małopolskiego. Po każdej Mszy św. przed kościołem można jeszcze oddać głos na projekt naszej Orkiestry. Serdecznie dziękujemy za udział w głosowaniu!
 5. 23 czerwca zapraszamy na festyn parafialny na boisku Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego. Będziemy się bawić od godz. 16.00 do godz. 20.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
 6. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.
  Myśl tygodnia:
  Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.