1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 4. w poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy;
 5. we wtorek – uroczystość poświęcenie naszego kościoła;
 6. w czwartek – jest to I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
 7. w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia: O, Jezu najsłodszy; z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; jest to I piątek – od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 8. w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 9. W poniedziałek na Mszę św. o godz. 18.00, udział w procesji i krótkie spotkanie formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania zapraszamy uczniów klas siódmych.
 10. Do piątku włącznie zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00, a po niej na procesję Eucharystyczną wokół kościoła. W tych dniach nie będzie nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 11. W czwartek na zakończenie oktawy zapraszamy szczególnie dzieci, które po procesji otrzymają indywidualne błogosławieństwo.
 12. W sobotę zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 13. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli się na kwiaty do ołtarzy i pod krzyże przy kościele. Dziękujemy także wszystkim, którzy budowali i ubierali ołtarze, dzieciom komunijnym i rocznicowym oraz ich rodzicom za udział w procesji i sypanie kwiatów, orkiestrze, Służbie Liturgicznej Ołtarza, niosącym baldachim i feretrony, Policji za zapewnienie bezpiecznego przejścia procesji i utrzymanie porządku oraz wszystkim za liczny udział w procesji Bożego Ciała.
 14. W sobotę 8 czerwca będzie dzień wielkiej wspólnotowej modlitwy uwielbienia i adoracji naszego Pana. W tym dniu ks. bp Robert Chrząszcz zaprasza Róże Żywego Różańca do Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. O godz. 18.00 będzie Msza św., a po niej adoracja Pana Jezusa do godz. 20.00.
 15. 9 czerwca zapraszamy na festyn parafialny na boisku Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego. Wspólne świętowanie rozpocznie się o godz. 15.00, a zakończy o godz. 20.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Zbieramy fanty na loterię, które zostaną rozlosowane podczas festynu. Prosimy także o upieczenie ciast, które umilą nam świętowanie rocznicy poświęcenia naszego kościoła.
 16. Trwa rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
 17. Orkiestra Parafialna prosi o głosowanie na projekt zgłoszony do Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Przez 2 kolejne niedziele po Mszach św. przed kościołem będą zbierane głosy.
 18. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.