1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem.
 2. Także dzisiaj serdecznie zapraszamy na Festyn Parafialny z racji rocznicy poświęcenia naszego kościoła Matki Bożej Pocieszenia. Odbędzie się on na boisku Szkoły Podstawowej im. Św. Wincentego Pallottiego. Wspólne świętowanie rozpoczniemy o godz. 15.00, a zakończymy o godz. 20.00 rozlosowaniem głównych nagród. Oprawę muzyczną i animacje zapewni DJ Kris i Zespół w Dobrym Tonie, koncert „Śpiewam, Tańczę i Gram” przygotowała i poprowadzi Pani Beata Marszałek ze swoimi uczniami. Będzie można zobaczyć zabytkowe samochody, firma Tomar Sport umożliwi testowanie rowerów elektrycznych; będą także mieli rowery dziecięce oraz możliwość darmowej regulacji roweru. Przewidziane są różne atrakcje: dla dzieci dmuchańce oraz gry i zabawy, kawiarenka, grill, loteria fantowa, lody i napoje. Fundacja La Fauna tradycyjnie będzie zbierać karmę dla psów i kotów.
 3. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 4. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 5. we wtorek św. Barnabę, Apostoła;
 6. w środę błogosławionych: Józefa Jankowskiego, Józefa Stanka i Towarzyszy, męczenników;
 7. w czwartek św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła;
 8. w piątekbł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 9. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 10. W sobotę 15 czerwca w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się beatyfikacja Czcigodnego Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. Na tablicy ogłoszeń dostępne są informacje organizacyjne dla wiernych, którzy planują uczestnictwo w uroczystościach
 11. Trwa rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
 12. Orkiestra Parafialna prosi o głosowanie na projekt zgłoszony do Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Jeszcze dzisiaj po Mszach św. przed kościołem są zbierane głosy
 13. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.