1. Przeżywamy II niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. „Nie widzieli, a uwierzyli” – to hasło Epifanii przed Objawieniem Pańskim, którą rozpoczynamy jutro. Każdego dnia będziemy rozpoczynać adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej uroczysta Msza Święta o godz. 18.00. Jutrzejszej Mszy św. będzie przewodniczył ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. We wtorek Mszy św. będzie przewodniczył ks. bp Andrzej Przybylski – biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej; w środę – ks. Waldemar Pawlik, wice prowincjał pallotynów, a w czwartek – w uroczystość Objawienia Pańskiego, ks. Łukasz Brus. Więcej informacji na ulotkach i plakatach. Transmisję z tych wydarzeń przeprowadzi pallotti.FM i telewizja pallotti.tv.
 3. W czwartek będziemy przeżywać uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła, które przygotowała nasza młodzież. Ofiarą do puszek możemy wesprzeć inicjatywy podejmowane przez młodzież naszej parafii. Na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy w koronach na głowie. Po Mszy św. odbędzie się konkurs koron – także dla dorosłych. Ofiarą do puszek w tym dniu możemy wesprzeć misje.
 4. W piątek – jest to I piątek miesiąca. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź
 5. W piątek 7 stycznia przed Mszą św. o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. Za tydzień święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.
 7. Zapisy dla dzieci na bezpłatne zajęcia wczesnego rozwoju dziecka dla dzieci z opinią specjalistów, będą od stycznia. Szczegóły na plakacie.
 8. Od piątku 7 stycznia, zapraszamy na Msze św. ze specjalnym błogosławieństwem dla rodzin naszej Parafii.
  W piątek zapraszamy mieszkańców Osiedla Krakowiaków:
  na godz. 18.00 – bloki od 14 do 19 i od 23 do 26;
  na godz. 20.00 – bloki 20, 21 i 22a.
  W sobotę zapraszamy mieszkańców:
  na godz. 18.00 – Osiedla Krakowiaków – bloki od 27 do 45a;
  na godz. 20.00 – Osiedla Sportowego – bloki od 1 do 19.
 9. Rodziny, które chcą przyjąć księdza z wizytą kolędową, proszone o zgłaszanie adresu w kancelarii, w zakrystii lub telefonicznie.
 10. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radości w sercu i Bożego pokoju.
  Myśl tygodnia:
  Czas jest dobrym lekarzem, ale złym kosmetykiem.