1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
 2. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy na rekolekcje dla nauczycieli, które prowadzi ks. Jacek Wróbel SAC. Szczegóły na plakacie.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
 4. W poniedziałek, 20 marca, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas ósmych wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne do kościoła na godz. 19.00. Obecność młodzieży obowiązkowa.
 5. Od poniedziałku rozpoczną się rekolekcje dla szkół. Pamiętajmy w modlitwach o naszych dzieciach i młodzieży z Zespołu Szkół Pallotyńskich.
 6. Parafialne rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać w dniach 26 – 29 marca, które poprowadzi ks. Wiesław Guła, pallotyn, magister nowicjatu w Ząbkowicach Śląskich.
 7. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 8. w poniedziałekuroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, dodatkowa Msza Św. o godz. 9.00;
 9. w sobotęuroczystość Zwiastowania Pańskiego, w tym dniu można będzie podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, przed ołtarzem będą wystawione deklaracje. O godz. 9.00 będzie dodatkowa Msza Św.
 10. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
 11. w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19.00;
 12. w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Ofiara do puszek przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego
 13. Nasza świątynia jest kościołem stacyjnym. Z tej racji 31 marca 2023 r. będziemy gościli Metropolitę Krakowskiego ks. abpa Marka Jędraszewskiego, który w naszym kościele odprawi Mszę Św. i skieruje do nas pasterskie słowo.
 14. W kościele jest ustawiony kosz, do którego można wkładać przyniesione dary dla potrzebujących, które rozdamy przed świętami jako paczki świąteczne. Dary można przynosić również do kancelarii parafialnej. W kancelarii i zakrystii przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby taką paczkę otrzymać. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 15. Przy wejściu do kościoła u pań z żywego różańca są do nabycia baranki z Caritasu.
 16. W Niedzielę Palmową, 2 kwietnia, będziemy przeżywać 17. Nowohucką Drogę Krzyżową do Mogiły. Przewodniczyć jej będzie ks. bp Robert Chrząszcz. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Nie będzie Mszy Św. o godz. 20.00.
 17. Na stoliku z gazetkami znajdują się skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Zachęcamy do wzięcia takiej skarbonki, szczególnie dzieci oraz młodzież, i w miarę możliwości podzielenia się z potrzebującymi skromnym darem materialnym.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.