1. Przeżywamy XX niedzielę zwykłą. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na dalsze prace przy kościele. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Przed kościołem można kupić miód.
2. Na Mszy św. o godz. 11.30 wraz z Kołem Pszczelarzy z Kocmyrzowa będziemy dziękować za tegoroczne zbiory miodu
3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
– we wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
– w środę – wspomnienie św. Piusa X, papieża;
– w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej,
– w sobotę– święto św. Bartłomieja, apostoła.
4. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
– rano – po Mszy św. porannej w godz. 7.30 – 8.00;
– wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 18.40 – 19.30.
5. Po zakończonej rekrutacji pojawiły się w niektórych klasach Liceum Królowej Apostołów wolne miejsca. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Informacje w sekretariacie szkoły.
6. Ks. Łukasz zaprasza na kolejną edycję Pallotyńskich warsztatów medialnych do Ołtarzewa. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży gimnazjalnej i starszej. Termin: 26 – 30 sierpnia. Koszt uczestnictwa to 100 zł. Informacje u ks. Łukasza
7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach: do Fatimy w dniach 24 – 28 października 2019 r., do Gruzji (zmiana terminu: 4 – 11 listopada 2019 r.) i do Ziemi Świętej w dniach 25 stycznia – 1 lutego 2020 r. Foldery znajdują się w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i wiele łask w pracach całego tygodnia.
Myśl tygodnia:
Dobrze jest oprzeć się o drugiego, bo nikt nie dźwiga życia sam.