1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem.
  2. W poniedziałek z okazji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowego Dnia Chorego o godz. 9.00 zapraszamy na dodatkową Mszę św., na której będziemy się modlić w intencji osób chorych.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową zapraszamy na Msze Św. i obrzęd przyjęcia na głowę popiołu o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 20.00. W tym dniu obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz abstynencja.
  4. W sobotę przeżywać będziemy wspomnienie bł. Elżbiety Sanny.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  6. w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19.00;
  7. w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Ofiara do puszek przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego,
  8. W poniedziałek, 19 lutego, ks. Łukasz Gołaś SAC zaprasza na spotkanie autorskie, podczas którego będzie prezentował swoją książkę pt. „Stories. Historie”. Spotkanie będzie miało miejsce w naszej świątyni o godz. 19:00. Informacja znajduje się również na plakacie.
  9. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radości w sercu i Bożego pokoju.