1. Zapraszamy na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 (nie ma Mszy Św. o godz. 7.00). Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 2. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które potrwają do środy włącznie, a poprowadzi je ks. Jerzy Bieńkowski, pallotyn. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem. Wspólnota GAUDETE będzie przeżywać swoje 13-te urodziny. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 4. we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe;
 5. w środę – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy,
 6. w czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
 7. W środę o godz. 19.00 w Szkole Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego będzie spotkanie dla klas ósmych przed bierzmowaniem.
 8. Zapraszamy na koncert Adwentowy chóru Amadeum. W repertuarze tradycyjne utwory i pieśni związane z okresem Adwentu. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19.00.
 9. W kościele ustawiony jest kosz, do którego można włożyć przyniesione dary dla potrzebujących, które rozdamy przed świętami jako paczki świąteczne. Dary można przynosić również do kancelarii parafialnej. W kancelarii i zakrystii przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby taką paczkę otrzymać.
 10. W kancelarii i zakrystii można nabywać opłatki oraz wigilijne świece Caritas.
 11. Dzisiaj odbywają się wybory samorządowe do Rad Dzielnic. Pamiętajmy, że w tych wyborach głosujemy na osoby, które będą decydowały o tym jak będzie wyglądało nasze osiedle, plac zabaw, ulice i chodniki. Jakie wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe będą się odbywać w naszej dzielnicy w najbliższych latach. Warto zapoznać się z sylwetkami kandydatów, aby nie stracić i nie żałować oddanego głosu
 12. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywają się spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.