1. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. W ubiegłą niedzielę podczas kwesty na rzecz Hospicjum im. św. Łazarza przed kościołem zebrano 3710,10 zł. i 3 euro, a podczas meczu charytatywnego – 4965 zł. Serdeczne Bóg zapłać
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  4. w środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie;
  5. w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; nasza parafia jest zaproszona do udziału w uroczystościach odpustowych w Mogile o godz. 18.00, podczas których Słowo Boże wygłosi ks. abp Marek Jędraszewski – metropolita krakowski. Uroczystości odpustowe będą przeżywane w setną rocznicę śmierci św. Józefa Bilczewskiego, arcybiskupa metropolity lwowskiego obrzędu łacińskiego, który m.in. pełnił posługę wikariusza w parafii w Mogile w latach 1884 – 1885.
  6. w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej;
  7. w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
  8. Parafia Matki Bożej Królowej Polski – Arka Pana zaprasza na sumę odpustową w 31-szą rocznicę koronacji Matki Bożej Fatimskiej w środę o godz. 18.00, której będzie przewodniczył ks. bp Robert Chrząszcz.
  9. Parafia Matki Bożej Królowej Polski – Arka Pana organizuje wyjazd autokarem na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w najbliższą niedzielę. Wyjazd o godz. 7.00, powrót ok. godz. 16.00. Koszt – 30 zł. Zapisy w zakrystii Arki Pana.
  10. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.