1. W dniu dzisiejszym obchodzimy najważniejsze święto w roku liturgicznym – Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. Jutro drugi dzień świąt Wielkanocnych. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Tacę przeznaczamy na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  3. Do następnej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocna. W piątek z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę przypada święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy sprzątali kościół przed świętami, rozdzielali paczki dla potrzebujących oraz przygotowywali Triduum Paschalne i w nim uczestniczyli.
  6. W środę o godz. 19.00 w kościele, będzie spotkanie przed bierzmowaniem dla uczniów klas szóstych.
  7. W sobotę o godz. 19.30 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  8. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszej szkoły podstawowej na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja.
  9. Wspólnota „GAUDETE” zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadzi świecki ewangelizator Krystyna Sobczyk, działająca z ramienia sekretariatu ds. Nowej ewangelizacji. Spotkania będą otwarte dla wszystkich. Rozpoczęcie we wtorek, 19 kwietnia, o godz. 20.00 w kościele
  10. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pięknych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, radosnych spotkań rodzinnych, ciepła na każdy dzień, Bożej mocy w trudnościach oraz miłości najbliższych i przyjaciół.
    Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!