1. Przeżywamy III niedzielę Wielkanocną.
  • we wtorek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski; Msze Św. według porządku niedzielnego; o godz. 20.00 zapraszamy tegorocznych maturzystów na Mszę św.;
  • w środę – wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona miasta Krakowa;
  • w czwartek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera; to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
  • w piątek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba; I piątek – o godz. 8.00 Msza Św. dla szkoły podstawowej, od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Odwiedziny tylko po zgłoszeniu telefonicznym. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
  • w sobotę – I sobota miesiąca – na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie; o godz. 19.00 Msza Św. dla rodziców, którzy modlą się na różańcu za swoje dzieci, po niej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00. O godz. 6.30 wyjazd do Ołtarzewa na święcenia dk. Bartosza Olszewskiego SAC. Do środy przyjmujemy zapisy.
  1. Trwające w parafii Seminarium Odnowy Wiary w tym tygodniu odbędzie się w środę 4 maja o godz. 20.00 w kościele.
  2. W soboty o godz. 19.30 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  3. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszej szkoły podstawowej na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja.
  4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy wielkiej mocy i światła Bożego w codziennym życiu.
    Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.