1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na ławeczkę z ks. kard. Macharskim.  7 sierpnia na Mszy Św. o godz. 10.00 ks. Prowincjał poświęci ten dar naszej wdzięczności. Wykupując cegiełkę można jeszcze znaleźć się wśród ofiarodawców. Już są założone nowe płytki z informacją o ofiarodawcach. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 3. w poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera;
 4. w piątek – święto św. Marii Magdaleny;
 5. w sobotę – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
 6. W przyszłą niedzielę i w dzień wspomnienia św. Krzysztofa (poniedziałek) po każdej Mszy Św. można będzie poświęcić pojazdy.
 7. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
 8. Przed kościołem odbywa się kiermasz książek. Dochód przeznaczony jest na ławeczkę z ks. Kardynałem. Kiermasz odbędzie się także w przyszłą niedzielę.
 9. W środy od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec za kapłanów.
 10. Co tydzień w poniedziałek w kawiarence są spotkania przedstawicielki stowarzyszenia Al-Anon z osobami, które mają kłopot z powodu picia kogoś w rodzinie. Zapraszamy w godzinach od 18.30 do 20.00.
 11. Zapraszamy na 42. Pieszą pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2022 r. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 1 do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana. Szczegóły na plakacie.
 12. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego liceum na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły. Zapraszamy.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.

Myśl tygodnia:

Podnieś oczy, a zobaczysz gwiazdy.