1. W dniu dzisiejszym obchodzimy najważniejsze święto w roku liturgicznym – Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. Jutro drugi dzień świąt Wielkanocnych. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Tacę przeznaczamy na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  3. Do następnej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocna. W piątek z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę przypada święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy sprzątali kościół przed świętami, rozdzielali paczki dla potrzebujących oraz przygotowywali Triduum Paschalne i w nim uczestniczyli.
  6. Wspólnota „MISERICORDIA” zaprasza na seminarium odnowy w Duchu Świętym, które rozpocznie się we wtorek 11 kwietnia w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich. Szczegóły na plakacie.
  7. Grupa pielgrzymkowa 24 z Mistrzejowic wraz z parafią w Zielonkach zaprasza na 3. Pieszą pielgrzymkę z Krakowa do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 22 kwietnia. Zapisy odbywają się przez internet (grupa24.pielgrzymkakrakowska.pl). Więcej informacji na plakacie i ulotkach.
  8. Już niedługo rozpocznie się rekrutacja do naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Zapraszamy na Dzień Otwarty – 21 kwietnia od godz. 15.30
  9. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pięknych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, radosnych spotkań rodzinnych, ciepła na każdy dzień, Bożej mocy w trudnościach oraz miłości najbliższych i przyjaciół.

Chrystus zmartwychwstał!  Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!