1. Dzisiaj ofiarą do puszki można wesprzeć 13-letnią dziewczynkę, która choruje na bardzo rzadką chorobę kości. Potrzebuje ona stałej rehabilitacji i kosztownego leczenia. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg.
 2. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 4. w poniedziałek – wspomnienie bł. Józefa Jankowskiego, Józefa Stanka i Towarzyszy, męczenników;
 5. we wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła; z racji oktawy Bożego Ciała, o godz. 17.30 w ramach nabożeństwa fatimskiego odmówimy cząstkę różańca świętego.
 6. w środę – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
 7. w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia: O, Jezu najsłodszy; z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;
 8. w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 9. Do piątku włącznie zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00, a po niej na procesję Eucharystyczną wokół kościoła. W tych dniach nie będzie nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 10. W sobotę zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 11. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli się na kwiaty do ołtarzy i pod krzyże przy kościele. Dziękujemy także wszystkim, którzy budowali i ubierali ołtarze, dzieciom komunijnym i rocznicowym oraz ich rodzicom za udział w procesji i sypanie kwiatów, orkiestrze, Chórowi AMADEUM, służbie liturgicznej, niosącym baldachim i feretrony, Policji oraz wszystkim za liczny udział w procesy Bożego Ciała.
 12. Trwa rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
 13. Orkiestra Parafialna prosi o oddanie głosu na projekt w budżecie obywatelskim na dofinansowanie orkiestry. Jeszcze w tę niedzielę będą przed kościołem zbierane podpisy,

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.