1. Dzisiejsza taca przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 2. W ubiegłym tygodniu dla 13-letniej dziewczynki, która choruje na bardzo rzadką chorobę kości, zebraliśmy 4411 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 4. w środę – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
 5. w sobotę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 6. W środę spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla klas siódmych o godz. 19.00 w szkole
 7. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 8. W czwartek o godz. 9.00 będzie Msza Św. na zakończenie roku szkolnego Zespołu Szkół Specjalnych.
 9. W piątek o godz. 8.00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego dla Liceum im. Królowej Apostołów i klas VIII Szkoły Podstawowej im. Św. Wincentego Pallottiego, a o godz. 9.00 i 10.00 dla pozostałych klas Szkoły Podstawowej.
 10. W przyszłą niedzielę, 25 czerwca, odbędzie się IX Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem: „Polsko! Walcz o swoje dzieci!” Marsz wyruszy o godz. 12.00 z Placu Matejki i przejdzie ulicami Starego Miasta i Kazimierza do Placu Wolnica. Po zakończeniu Marszu organizatorzy zapraszają do wysłuchania świadectw obrońców życia i rodziny.
 11. Trwa rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
 12. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.