1. Przeżywamy IV niedzielę Wielkanocną. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Misje Święte przygotowujące nas do poświęcenia naszego kościoła. Poprowadzi je ks. Andrzej Mucha SAC. Już dzisiaj zapraszamy na tę uroczystość, która będzie miała miejsce 4 czerwca o godz. 17.00.
    Program misji dostępny jest przy gazetkach i na tablicy ogłoszeń.
  2. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  3. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy
  • w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej;
  • w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy;
  • w sobotę – święto św. Macieja, apostoła.
  1. W soboty o godz. 19.30 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszej szkoły podstawowej na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja.
  3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.
    Wszystkie wielkości świata nie są tyle warte, co dobra przyjaźń.