1. Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w kościele.
  2. Włodzimierz Osica SAC tydzień temu na pomoc dla katolików na wschodzie zebrał 5135 zł. Bóg zapłać.
  3. Za tydzień na Mszy św. o godz. 30 będziemy gościć ks. kanonika Bogusława Zająca kapelana pszczelarzy. Odprawi On Mszę św. dziękczynną za tegoroczne zbiory z próbą o błogosławieństwo dla pszczelarzy. Przed kościołem będzie można kupić miód.
  • we wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,
  • w środę – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
  • w czwartek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
  • w sobotę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  1. Bardzo serdecznie zapraszamy na 37 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę z grupą pallotyńską w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
  2. W czasie wakacji kancelaria jest czynna codziennie:
  • rano – po Mszy św. porannej w godz. 30 – 8.00
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 40 – 19.30

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej i ciepłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku dla tych co odpoczywają. A tym co nie odpoczywają nadziei, że też będą odpoczywać.

Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.