1. Przeżywamy XIII niedzielę zwykłą. Gościmy w naszej parafii Włodzimierza Osicę, pallotyna. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można wesprzeć akcję pomocy dla katolików na wschodzie. Po Mszy św. o godz. 8.30zmiana tajemnic różańcowych.
  • w poniedziałek – święto św. Tomasza, Apostoła,
  • we wtorek – rocznicę poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie, święto,
  • w czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne,
  • w piątekI piątek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja i spowiedź. W okresie wakacyjnym nie będziemy odwiedzać chorych w domach. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z księdzem.
  • w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  1. Spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie w dniu jutrzejszym po Mszy św. wieczornej.
  2. Bardzo serdecznie zapraszamy na 37 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę z grupą pallotyńską w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
  3. W czasie wakacji kancelaria będzie czynna codziennie:
  • rano – po Mszy św. porannej w godz. 7.30 – 8.00,
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 18.40 – 19.30.
  1. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  2. Nowopowstała publiczna katolicka Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego na os. Niepodległości 19 informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami w klasach pierwszej, czwartej i siódmej.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia a odpoczywającym dobrej pogody.

Prawda zwalcza nie tylko nieprawdę, ale i tych, co ją głoszą.