1. Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. Bóg zapłać ks. Pawłowi za słowo Boże. W ubiegłym tygodniu na ofiary na prace w kościele zebraliśmy na tacę 5450 zł, w kopertach 1600 zł. Bóg zapłać. Prace związane z budową nowego ołtarza i ambonek rozpoczną się po 1‑szym sierpnia.
  2. We wtorek i w niedzielę po każdej Mszy św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, będzie poświęcenie pojazdów.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,
  • we wtorek – święto św. Jakuba, Apostoła,
  • w środę – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP,
  • w sobotę – wspomnienie św. Marty
  1. Z okazji 1. rocznicy Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski, zaprasza na koncert „Młodość – projekt życia”, który odbędzie się 29 lipca o godz. 18.00 w TAURON Arena Kraków oraz na uroczystą Mszę Św. w dniu 30 lipca o godz. 12.30 do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.
  2. Bardzo serdecznie zapraszamy na 37 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę z grupą pallotyńską w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
  3. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
  • rano – po Mszy św. porannej w godz. 30 – 8.00,
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 40 – 19.30.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.

Podnieś oczy, a zobaczysz gwiazdy.