1. Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Gościmy w naszej parafii Włodzimierza Osicę, pallotyna. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można wesprzeć akcję pomocy dla katolików na wschodzie. Za tydzień ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w kościele.
  • w środę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,
  • w czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
  • w piątek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
  • w sobotę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  1. Bardzo serdecznie zapraszamy na 38 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę z grupą pallotyńską w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
  2. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
  • rano – po Mszy św. porannej w godz. 30 – 8.00
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 40 – 19.30.
  1. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18 ‑ 21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej i ciepłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku dla tych co odpoczywają. A tym co nie odpoczywają nadziei, że też będą odpoczywać.

Bóg daje nam pokarm, ale go już nie gotuje.