1. Przeżywamy XIII niedzielę zwykłą. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będziemy gościli Włodzimierza Osicę, pallotyna. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można będzie wesprzeć akcję pomocy dla katolików na wschodzie. Po Mszy św. o godz. 8.30zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 na wakacje do Bóbrki wyrusza grupa dzieci i młodzieży z opiekunami: ks. Sebastianem i ks. Markiem. Życzymy im dobrego wypoczynku. Otroczmy ten czas ich wypoczynku modlitewną pamięcią.
  3. Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • we wtorek – święto św. Tomasza, Apostoła,
  • w środę – rocznicę poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie, święto,
  • w czwartek – jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne,
  • w piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; I piątek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja i spowiedź. W okresie wakacyjnym nie będziemy odwiedzać chorych w domach. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z księdzem;
  • w sobotę – po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
  1. Bardzo serdecznie zapraszamy na 37 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę z grupą pallotyńską w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
  2. W czasie wakacji kancelaria będzie czynna od poniedziałku do soboty:
  • rano – po Mszy św. porannej w godz. 30 – 8.00,
  • wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 40 – 19.30.
  1. W czasie wakacji nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18‑21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych spotkań rodzinnych, Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia a odpoczywającym dobrej pogody.

Prawda zwalcza nie tylko nieprawdę, ale i tych, co ją głoszą.