1. Przeżywamy XV niedzielę zwykłą. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w kościele
2. Ks. Włodzimierz Osica SAC tydzień temu na pomoc dla katolików na wschodzie zebrał 5263 zł. Bóg zapłać.
3. W tym tygodniu w liturgii w poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej).
4. 25 lipca, w środę, o godz. 19.00 zapraszamy wspólnie z Województwem Małopolskim na Ewangelizację na Barce. Gościć będziemy ks. Mikołaja Konarskiego. Zapisy na stronie Pallotti.FM oraz w zakrystii.
5. Bardzo serdecznie zapraszamy na 38 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę z grupą pallotyńską w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
6. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
– rano – po Mszy św. porannej w godz. 7.30 – 8.00,
– wieczorem – po Mszy św. wieczornej w godz. 18.40 – 19.30.
7. W okresie wakacyjnych i urlopowych dni poświęćmy więcej czasu na spotkanie z Bogiem: modlitwę, czytanie Pisma św., Msze św. w tygodniu.
8. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
9. Zapraszamy na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w dniach 18 21 października 2018 r. i do Paryża w dniach 14-18 listopada 2018 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.
Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie.