1. W dniu dzisiejszym w Kościele obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Ostatni dzień Oktawy Wielkanocnej. Zapraszamy na Mszę z modlitwą o uzdrowienie na godz. 15.00. Po Mszy św. o godz.. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  • w poniedziałek – uroczystość Zwiastowania Pańskiego; Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na każdej Mszy św. można podjąć adopcję duchową dziecka poczętego. Formularze dostępne są obok gazetek.
  1. Istnieje możliwość rozliczenia PIT-ów za 2017 rok w przyszłą niedzielę w godz. 9.00-13.00 w siedzibie radia pallotti.fm.
  2. Zapraszamy uczniów klas VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania we wtorek, 10 kwietnia, o godz. 19.00 w Gimnazjum im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej.
  3. Zapraszamy uczniów klas II gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w środę, 11 kwietnia, o godz. 19.30 w kościele.
  4. 18 kwietnia, środa, o godz. 10.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach odbędzie się Msza św., podczas której zostaną przekazane naszej Parafii relikwie św. Siostry Faustyny. Organizujemy przejazd autokarem na tę uroczystość. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
  5. W dniu 5 maja 2018 roku o godz. 00 w Wyższym Seminarium Duchownym odbędzie się uroczystość przyjęcia sakramentu święceń w stopniu prezbiteratu przez księży diakonów (m.in. przez Tomasza Kotulskiego SAC i Marcina Majewskiego SAC, który odbywa w naszej parafii praktykę diakońską). Organizujemy wyjazd autokarem na tę uroczystość. Informacje i zapisy w kancelarii i w zakrystii.
  6. Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd wakacyjny do Bóbrki nad Soliną w terminie od 1 do 14 lipca. Koszt wyjazdu wynosi 1400 zł. Zapisy z zaliczką 500 zł. przyjmuje ks. Sebastian.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w całym tygodniu pracy.

Myśl tygodnia:

Chwała idzie za tym, kto przed nią ucieka, a ucieka przed tym, kto ją goni.