1. W dniu dzisiejszym obchodzimy najważniejsze święto w roku liturgicznym – Zmartwychwstanie Pana Jezusa.
  2. Jutro drugi dzień świąt Wielkanocnych. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Tacę przeznaczamy na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  3. Do następnej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocna. W piątek z tej racji nie obowiązuje post.
  4. W przyszłą niedzielę przypada święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na prace w kościele, zarówno na tacę, jak i w kopertach. W najbliższym czasie będą oprawiane w srebrne ramy witraże w ołtarzu. Jeżeli ktoś z Państwa posiada jeszcze złom złota lub srebra, możemy go wykorzystać do tej dekoracji.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy sprzątali kościół przed świętami, rozdzielali paczki dla potrzebujących oraz przygotowywali Triduum Paschalne i w nim uczestniczyli.
  7. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 zaprasza kandydatów i rodziców na „Dzień Otwarty” w sobotę 7 kwietnia w godz. 11.00-16.00.
  8. 18 kwietnia, środa, o godz. 10.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach odbędzie się Msza św., podczas której zostaną przekazane naszej Parafii relikwie św. Siostry Faustyny. Organizujemy przejazd autokarem na tę uroczystość. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
  9. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 Informacje w zakrystii i w kancelarii. Spotkanie informacyjne przed wyjazdem odbędzie się 4 kwietnia (środa) o godz. 19.00
  10. W dniu 5 maja 2018 roku o godz. 00 w Wyższym Seminarium Duchownym odbędzie się uroczystość przyjęcia sakramentu święceń w stopniu prezbiteratu przez księży diakonów (m.in. przez Tomasza Kotulskiego SAC i Marcina Majewskiego SAC, który odbywa w naszej parafii praktykę diakońską). Organizujemy wyjazd autokarem na tę uroczystość. Informacje i zapisy w kancelarii i w zakrystii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pięknych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, radosnych spotkań rodzinnych, ciepła na każdy dzień, Bożej mocy w trudnościach oraz miłości najbliższych i przyjaciół.

Myśl tygodnia:

Chrystus zmartwychwstał!  Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!