1. Przeżywamy III niedzielę Wielkanocną. Dzisiaj rozpoczynamy 10 Tydzień Biblijny. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele. Do południa przed kościołem można kupić miód.
  2. Dzisiaj można rozliczyć PIT-y za 2017 rok w godz. 8.00-13.00 w siedzibie radia pallotti.fm.
  3. Zapraszamy na Seminarium Wiary. Rozpoczęcie 17 kwietnia. Spotkania będą odbywać się przez 7 wtorków o godz. 19.00 w kościele.
  4. 18 kwietnia, środa, o godz. 10.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach odbędzie się Msza św., podczas której zostaną przekazane naszej Parafii relikwie św. Siostry Faustyny. Organizujemy przejazd autokarem na tę uroczystość (wyjazd o godz. 9.00, powrót o godz. 13.00). Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
  5. W dniu 5 maja 2018 roku o godz. 00 w Wyższym Seminarium Duchownym odbędzie się uroczystość przyjęcia sakramentu święceń w stopniu prezbiteratu przez księży diakonów (m.in. przez Tomasza Kotulskiego SAC i Marcina Majewskiego SAC, który odbywa w naszej parafii praktykę diakońską). Organizujemy wyjazd autokarem na tę uroczystość. Informacje i zapisy w kancelarii i w zakrystii. Wyjazd o godz. 5.00. Koszt 50 zł.
  6. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Liceum Królowej Apostołów na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  7. Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd wakacyjny do Bóbrki nad Soliną w terminie od 1 do 14 lipca. Koszt wyjazdu wynosi 1400 zł. Zapisy z zaliczką 500 zł. przyjmuje ks. Sebastian.
  8. 17 kwietnia, wtorek, o godz. 12.00 w sali parafialnej można wykonać za darmo badania: funkcjonowanie organów wewnętrznych, napięcia mięśniowe, mineralizacja kości i prawidłowy poziom wody.
  9. Zespół Szkół Specjalnych nr 14 na os. Górali zaprasza na spotkanie integracyjne dla dzieci i rodziców w sobotę 21 kwietnia. Rozpoczęcie o godz. 9.00.Wiecej informacji na plakacie.
  10. Mamy zaproszenie na dzień otwarty do III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego na os. Wysokim 6 w dniu 21 kwietnia w godz. od 9.00 do 13.00

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy wielkiej mocy i światła Bożego w codziennym życiu.

Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.