1. Przeżywamy XXXI Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic żywego różańca. Gościmy dzisiaj kleryków z naszego Seminarium w Ołtarzewie. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek będzie można wesprzeć naszą uczelnię. Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek po Mszy św, wieczornej zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy:
  • w czwartek – rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  • w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
  • w sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours,
  1. W sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. będą jak w niedziele. Msza św. o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny.
  2. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie są odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. U nas codziennie modlimy się na różańcu o godz. 17.30. Zapraszamy. Jeżeli zauważycie państwo błędy w czytanych wypominkach, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  3. Listopadową Ewangelizację na Barce poprowadzi abp Marek Jędraszewski. Będzie miała miejsce 14 listopada o godz. 00 na Barce Aquarius niedaleko Jubilata w Krakowie. Można się zarejestrować na stronie Radia Pallotti.fm lub zapisać w zakrystii.
  4. Przygotowanie do sakramentu Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych od następnej soboty będzie o godz. 30.
  5. Na prośbę Parafian w kościele została umieszczona puszka św. Antoniego z ofiarą dla biednych i głodnych.
  6. Pod chórem można obejrzeć wystawę prac dzieci z konkursu „Różaniec”.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 17 do 24 lutego 2018 r. Zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i wszelkich Bożych łask na cały tydzień.

Kto jest wdzięczny za dary, wyda bujne plony.