1. Przeżywamy XXX niedzielę zwykłą. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można wesprzeć budowę kościoła pw. Podwyższenia św. Krzyża w Łazach.
  2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. W tym dniu będziemy gościć kleryków naszego seminarium w Ołtarzewie. Ofiarą do puszek będzie można wesprzeć naszą uczelnię.
  3. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy:
  • w środę – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę. O godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza św. w Grębałowie, po której ruszy procesja na cmentarzu;
  • w czwartek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) – za naszych zmarłych, podanych w wypominkach, modlić się będziemy podczas Mszy św. o godz. 9.00, a także przez cały miesiąc podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.30; jest to także I czwartek – o godz. 17.00 adoracja i modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • I piątek miesiąca – od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w ich domach, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec za zmarłych.
  • I sobota miesiąca – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
  1. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.
  2. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 17 do 24 lutego 2018 r. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

Czas to bogactwo, którego nie można zaoszczędzić: trzeba je wydawać.