1. Przeżywamy XXXII Niedzielę zwykłą. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalsze prace w kościele.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
  • w poniedziałek – świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski,
  • w piątek św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę,
  • w sobotę – bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę.
  1. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 w intencji naszych bliskich zmarłych podanych nam w wypominkach.
  2. W dniach 12 – 19 listopada 2017 r. będziemy obchodzić 1. Światowy Dzień Ubogich w Archidiecezji Krakowskiej. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można będzie wspomóc ubogich w naszej Archidiecezji. Szczegółowy plan obchodów tego Dnia jest w naszej gazetce.
  3. Listopadową Ewangelizację na Barce poprowadzi abp Marek Jędraszewski. Będzie miała miejsce 14 listopada o godz. 00 na Barce Aquarius niedaleko Jubilata w Krakowie. Można się zarejestrować na stronie Radia Pallotti.fm lub zapisać w zakrystii.
  4. W środę na godz. 17.00 wspólnota Miłosierdzia zaprasza na adorację przed Najświętszym Sakramentem. O godz. 17.30 będzie różaniec za zmarłych i o godz. 18.00 Msza św.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 17 do 24 lutego 2018 r. Zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego odpoczynku i wszelkich Bożych darów w pracach całego tygodnia.

Uśmiech jest najkrótszą odległością między ludźmi.