1. Przeżywamy XXXI Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic żywego różańca. Zakończył się konkurs plastyczny dla dzieci uczestniczących w różańcu. Wyniki konkursu znajdują się na tablicy przy wejściu do kościoła. Odbiór nagród dla laureatów w zakrystii. W gazetce parafialnej wydrukowany jest list pasterski Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego na II Światowy dzień Ubogich.
  2. W poniedziałek po Mszy św, wieczornej zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy:
  • w piątek – rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  • w sobotę – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  1. W przyszłą niedzielę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Będzie to także Pallotyńska Niedziela Misyjna. Słowo Boże będzie głosił ks. Marek Pasiuk, pallotyn. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszek można będzie wspomóc dzieła misyjne prowadzone przez nasze Zgromadzenie. Msza św. o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny. Po niej zapraszamy na poezje i dramaty Karola Wojtyły oraz wiersze Maryjne recytowane przez panią Magdalenę Markiewicz, aktorkę i wokalistkę.
  2. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie są odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. U nas codziennie modlimy się na różańcu o godz. 17.30. Zapraszamy. Jeżeli zauważycie państwo błędy w czytanych wypominkach, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  1. Młodzież z klas VIII przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy we wtorek na godz. 19.00 do kościoła. Będziemy razem modlić się za naszych bliskich zmarłych. Na to spotkanie modlitewne zapraszamy także rodziców. Natomiast w środę o 19.30 zapraszamy uczniów klas III gimnazjum na spotkanie w kościele.
  2. Zapraszamy na ferie zimowe młodzież i dzieci od klasy 4 podstawowej do Zakopanego w terminie 12 – 19 Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.
  3. Zapraszamy na pielgrzymki lotnicze: do Ziemi Świętej w dwóch terminach: w ferie zimowe 19 – 26 stycznia 2019 r. i drugi termin od 23 lutego do 2 marca 2019 r. Informacje w zakrystii i w kancelarii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i wszelkich Bożych łask na cały tydzień.

Kto jest wdzięczny za dary, wyda bujne plony.