1. Przeżywamy IV Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych
2. W tym tygodniu wspominać będziemy:
– we wtorek – św. Agatę, dziewicę i męczennicę; na każdej Mszy św. pobłogosławienie chleba;
– w środę – świętych męczenników Pawła Mikę i Towarzyszy.
3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
4. Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej na spotkanie przed sakramentem Bierzmowania w poniedziałek, na godz. 19.00, klas III gimnazjum na spotkanie w środę na godz. 19.30. Spotkania odbędą się w kościele.
5. W czwartek przypada I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
6. Za tydzień, 10 lutego, pragniemy uczcić i przypomnieć postać bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Będziemy gościć w naszej parafii promotora kultu Męczennika, p. Marka Kędziorka, który przywiezie do nas piękną wystawę o ks. Jerzym i poprzez słowo świadectwa przybliży nam jego osobę i duchowe dziedzictwo. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć płyty z oryginalnym nagraniem 16 całych homilii Męczennika.
7. Zapraszamy na „Wakacje z Pallotynami” w dniach 20 – 27 lipca 2019 r. w Jeziornej Osadzie. Szczegóły i informacje na ulotkach.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w pracach całego tygodnia.
Myśl tygodnia:
Większego trzeba rozumu, aby czyjejś dobrej rady posłuchać, niż aby jej, komu udzielić.