1. Przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na prace przy kościele. Zebraliśmy na tacę 4900 zł, w kopertach 4280 zł. Gość z Indii, którego poznaliśmy tydzień temu, prosił, aby podziękować za miłe przyjęcie i ofiary złożone na dzieła, które prowadzi w swojej parafii.
  2. W sobotę będziemy obchodzić Święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.
  3. Spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla VII będzie we wtorek, 24 października, o godz. 19.00 w szkole na ul. Bulwarowej 33.
  4. 26 października (czwartek) o godz. 19.00 zapraszamy na ewangelizację na Barce. Gościć będziemy pallotyna ks. Benjamina Bahashi z Demokratycznej Republiki Konga. Spotkanie odbędzie się na Barce Aquarius obok Jubilata i Mostu Dębnickiego.
  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. można będzie ofiarą do puszek wesprzeć budowę kościoła pw. Podwyższenia św. Krzyża w Łazach.
  6. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 zapraszamy dzieci, natomiast na 17.30 wszystkich parafian.
  7. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. W naszej parafii zmarłych polecać będziemy w modlitwie różańcowej przez cały miesiąc o godz. 17.30. Msza św. będzie odprawiona w Dzień Zaduszny, 2 listopada, o godz. 9.00. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pogody ducha i bogatych refleksji w nadchodzącym tygodniu.

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę – wielkie upadają.