1. Przeżywamy XVII niedzielę zwykłą. Po każdej Mszy św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, będziemy święcić pojazdy. W ubiegłym tygodniu na ofiary na prace w kościele zebraliśmy na tacę 5900 zł, w kopertach 960 zł. Bóg zapłać.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. w środę – wspomnienie św. Marty;
  5. w piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;
  6. w sobotę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła; jest to I sobota; po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
  7. 30 lipca zapraszamy na pielgrzymkę do Wadowic pod hasłem „Wypłyń na głębię ze św. Janem Pawłem II patronem rodzin”. Koszt 90 zł. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza. Szczegóły na plakacie.
  8. Bardzo serdecznie zapraszamy na 40-tą Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy od 1. do 5. sierpnia od godz. 17.00 do 20.00 w Bazie Pielgrzymki – w kościele Arka Pana w Bieńczycach. Do zapisu trzeba zgłosić się osobiście, aby podpisać stosowne oświadczenie, konieczne w warunkach pandemii. W tym roku przyjmowani są tylko pielgrzymi z własnymi namiotami.
  9. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty:
  10. po Mszy św. porannej,
  11. po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
  12. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  13. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.

Gdy się modlisz, ty mówisz do Boga. Kiedy czytasz Pismo Święte, Bóg mówi do Ciebie.