1. Przeżywamy II niedzielę Wielkiego Postu. Ofiarą do puszek można wesprzeć rodzinę, która zagrożona jest eksmisją. Przekażemy Wasze ofiary na konto zadłużenia
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W przyszłą niedzielę, 4 marca, Stowarzyszenie charytatywne „Dobrosław” przeprowadzi Akcję dla Krzysia. Chłopiec wygrał walkę z białaczką, leczenie której spowodowało skutki uboczne w postaci wtórnego przerzutu nowotworowego do głowy. Krzysia czeka operacja głowy oraz kosztowne leczenie i rehabilitacja. Gorąco prosimy o Państwa pomoc.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19 00.
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  1. W tym tygodniu obchodzić będziemy:
  • w czwartekI czwartek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja w intencji powołań kapłańskich i zakonnych;
  • w piątekI piątek miesiąca:
  • na godz. 8.00 zapraszamy uczniów szkoły podstawowej na Mszę św.;
  • od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w domach;
  • od godz. 17.00 spowiedź i adoracja;
  • w sobotęI sobota miesiąca, o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wieczornej adoracja I sobotnia.
  1. Zapraszamy na Ewangelizację na barce, która będzie miała miejsce 1 marca (czwartek) 2018 r., o godz. 00 na Barce Aquarius obok Jubilatu i Mostu Dębnickiego. Gościć będziemy ks. Mikołaja Konarskiego.
  2. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Lourdes w dniach 22 – 26 kwietnia 2018 Informacje w zakrystii i w kancelarii.
  3. Trwa rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowejśw. Wincentego Pallottiego na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy.
  4. Zapraszamy na II pieszą pielgrzymkę szlakiem bł. Wincentego z Krakowa do Jędrzejowa w dniach 8-12 marca. Szczegóły na plakacie.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszej parafii oraz Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nadchodzącym tygodniu.

Ucz się czekać, bo albo zmieniają się rzeczy, albo twoje serce.